DYSKORUNKA

„Příteli, nezacházej s dětmi při učení násilně, nýbrž ať se učí formou hry, abys také lépe mohl pozorovat, k čemu se kdo svou přirozeností hodí.“

Platón (řecký filozof)


DYSKORUNKA 2024

aneb

„každý (se) může učit jako superhrdina“


Výstava a konference se konají 4. dubna 2024 od 9.00 do 17.00 v Michnově paláci (Tyršův dům, Újezd 450, Praha 1).


Celá akce je určena odborné i laické veřejnosti. Prosíme, sledujte webové stránky, kde budou průběžně zveřejňovány další informace.


Vstupné – 990,- Kč (890,- při přihlášení do 31. 1. 2024)

Vstup na prodejní výstavu je zdarma. dyskorunka logo

Co je to DYSKORUNKA?

  • Odborná konference, na které pravidelně přednáší experti z našeho oboru z celé ČR, mnohdy i ze zahraničí.
  • Výstava pomůcek, publikací, učebnic a pracovních sešitů, pracovních materiálů, on-line programů a dalších inovací pro práci s dětmi i dospívajícími s výukovými obtížemi, ve školách i v poradenských zařízeních.
  • Příležitost pro setkávání, diskuse, zamyšlení a sdílení nápadů, otázek i dilemat. Pravidelně se u nás setká bezmála dvě stě odborníků ze škol i poradenských zařízení.
  • Seznámení s nejnovějšími trendy, výzkumy i aktuální odbornou literaturou v našem oboru.
  • Přednášku na DYSKORUNce 2024 již nyní přislíbili kolegové ze zahraničí, s nimiž se podílíme na realizaci projektu AdAPPtive (Využití digitálních technologií pro podporu plynulého čtení).

Registrace

Účastníci

Chcete si vyslechnout konferenční příspěvky, navštívit výstavu, setkat se s kolegy z oboru, strávit příjemný den na odborné akci? Stačí vyplnit přihlášku níže. O dalších organizačních detailech Vás bude e-mailem informovat tým, který DYSKORUNKu připravuje. Přihlašování je možné do naplnění kapacity přednáškových sálů.

Vystavovatelé

Kapacita výstavních prostor je již naplněna. V případě potřeby jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 603 399 889.