Big_loader_ajax

Dyskorunka

“Naučit číst je jako vyletět do vesmíru!”

– Je to věda, náročná, vyžaduje čas a systematický přístup.

  Louisa C. Moats (1999)

 

DYS-centrum Praha® z. ú.

zve na tradiční prodejní výstavu a odbornou konferenci

 

 

2016

aneb

Čtu, čteš, čte, čteme, čtete, čtou a všechny nás to baví (dyslexie nás nezastaví)!

 

Výstava a konference se konají 24. 11. 2016 od 9.00 do 17.00
na adrese Karlínské náměstí 7, Praha 8 (Karlínské spektrum – DDM hl. m. Prahy).

 

DYSKORUNKA je tradičně věnována žákům se specifickými poruchami učení a chování. Učitelé i rodiče zde ovšem vždy naleznou inspiraci také pro každodenní práci i pro zábavné učení se žáky všech věkových kategorií, bez ohledu na jejich speciální potřeby.

 

Výstava se každoročně zaměřuje na prezentaci a prodej publikací, pomůcek a počítačových programů pro předškolní přípravu, pro výuku na 1. a 2. stupni základních škol i pro střední školy.

 

Součástí celé akce je rovněž odborná konference akreditovaná MŠMT ČR věnovaná vzdělávání dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami. V průběhu přednášek, seminářů a dílen budou představeny aktuální trendy ve vzdělávání, nově vzniklé metody, pomůcky, pracovní listy i učebnice pro uvedenou cílovou skupinu. Konference bude zahájena slavnostním křtem publikací se související tematikou za přítomnosti autorů.

 

Celá akce je určena odborné i laické veřejnosti.

    Vstupné: 300,- Kč (200,- pro studenty do 26 let po předložení studijního průkazu)


Dále můžete pokračovat

V úterý 21. 3. bude zavřeno

Z technických důvodů budou v úterý 21. 3. 2017 kamenný obchod i kancelář uzavřeny. V případě potřeby jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 603 399 889. Děkujeme Vám za pochopení.

Pohádky pro společné čtení

24. 3. 2017 se bude konat seminář Pohádky pro společné čtení. Máme ještě volná místa, neváhejte a přihlaste se. Budeme se na Vás těšit.

Pomoz mi naučit se číst!

23. 3. 2017 se bude konat seminář Pomoz mi naučit se číst! Máme pár volných míst, neváhejte a přihlaste se. Budeme se na Vás těšit.

Dg. dovedností předškoláků

20. 3. 2017 se bude konat seminář Diagnostika dovedností předškoláků. Máme ještě volná místa, neváhejte a přihlaste se. Budeme se na Vás těšit.
Aktuality