Big_loader_ajax

Kurz pro předškoláky

Máte předškoláka, který potřebuje trénovat:
- zrakové vnímání,
- sluchové vnímání,
- grafomotoriku, jemnou motoriku,
- předmatematické představy,
- řečové dovednosti,
- sociální a emoční dovednosti?

Právě pro tyto děti jsme vytvořili 10 týdenní kurz, ve kterém se budeme věnovat všem těmto oblastem. Skupiny o max. 4 dětech vedené zkušenou lektorkou se budou scházet pravidelně každé úterý buď ve 14:15 nebo v 15:30 na 60 minutové lekce plné hravých aktivit. Účast rodičů na lekci se neočekává (kromě první lekce, aby si děti zvykly).
Rodičům dáme po každé lekci stručné shrnutí a úkol, hru, cvičení na doma, které se bude věnovat konkrétní oblasti, kterou je s dítětem potřeba dále rozvíjet.

Cena kurzu je 4 000 Kč (tj. 400 Kč za každou lekci). V případě nepřítomnosti dítěte na lekci není možné poplatek vrátit. Zároveň není možné lekce nahrazovat v jiných termínech. Děkujeme za pochopení.

Adresa konání je Cimburkova 18/600, Praha 3, budova základní školy.

Pokud máte o kurzy zájem, kontaktujte nás na e-mailu dyscentrum@dyscentrum.org .


Co nás štve při práci s klienty

Občas se nám stává, že si musíme po práci s klienty ulevit, že nevěříme vlastním uším, že jsme vyděšené, s čím se klienti setkávají. Není neobvyklé, že jde o stále stejná témata, ale to nic nemění na faktu, že nás vždy znovu rozčílí. Co například?

Seminář Vyučování cizím jazykům u žáků se SPU

Rádi bychom vás informovali o semináři Vyučování cizím jazykům u žáků se SPU s doc. PaedDr. Olgou Zelinkovou, CSc.. Bližší informace naleznete v sekci vzdělávání. Těšíme se na Vás.

Seminář JAK pomáhat dětem se SPUCH v družině

Rádi bychom vás informovali o semináři JAK pomáhat dětem se SPUCH v družině s Mgr. Jarmilou Klikovou. Bližší informace naleznete v sekci vzdělávání. Těšíme se na Vás.

Webinář pro vysokoškolské studenty

Rádi bychom vás informovali o vypsání nového webináře s Mgr. Veronikou Matějkovou, který je určen pro studenty vysokých škol. Bližší informace naleznete v sekci vzdělávání webináře. Těšíme se na Vás.
Aktuality