Nabídka služeb DYS-centra v současné epidemiologické situaci
Od 23. 11. 2020 nabízí DYS-centru následující služby:
- Komplexní vyšetření již probíhají ve standardním režimu.
- Pravidelnou terapeutickou práci a konzultace nabízíme buď osobně, nebo v on-line formátu - prosíme klienty, aby kontaktovali své terapeutky a dohodli s nimi další postupy spolupráce.
- Kamenný obchod je s ohledem na nařízení Vlády ČR uzavřen.
- E-shop funguje dál v běžném režimu.
- Kurzy a semináře jsou organizovány on-line, pokud s tím lektoři a přihlášení účastníci většinově souhlasí.
Při osobní návštěvě klientů v DYS-centru je nutné po celou dobu používat ochranu úst, po vstupu do budovy je zapotřebí použít dezinfekci rukou. Také všichni zaměstnanci DYS-centra důsledně dodržují hygienická nařízení. Prostory v maximální možné míře větráme, po každé návštěvě dezinfikujeme pracovní plochu, na které jsme s klientem pracovali.
Prosíme sledujte webové stránky DYS-centra, kde budou informace průběžně aktualizovány. Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví!

Výstava konference DYSKORUNKA - ONLINE!
Milí příznivci DYSKORUNKy, vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci jsme se rozhodli, že další ročník výstavy a konference DYSKORUNKA, který pořádáme 4. února 2021, proběhne ON-LINE. V záložce DYSKORUNKA už naleznete PROGRAM i ANOTACE PŘEDNÁŠEK. Těšíme se na Vás!
Spolupráce s 180DC
V uplynulých měsících jsme spolupracovali s velmi kreativní a zapálenou skupinou vysokoškolských studentů, kteří nám pomáhali vybudovat centrum čtenářské gramotnosti v naší pobočce v ZŠ Cimburkova. Moc jim za tuto práci děkujeme. Více se o projektu 180DC
Nabídka služeb DYS-centra v současné epidemiologické situaci
Od 23. 11. 2020 nabízí DYS-centru následující služby:
Změna termínu kurzu Dynamické vyšetření dětí předškolního a mladšího školního věku
Kurz byl přesunut na 8.-11. 2.2021.