Big_loader_ajax

Ohlédnutí za ročníkem 2019

Letos jsme si užili již 20. ročník konference a výstavy. Tradičně byl provázen úsměvy a přátelskou atmosférou přednášejících, vystavovatelů i účastníků. Celý den se nesl v duchu sdílení zkušeností, příjemných setkání, přehlídky příkladů dobré praxe a mnohých užitečných odborných sdělení i společných diskusí. Tým DYS-centra děkuje všem zúčastněným - díky nim se akce opět povedla! Prezentace přednášejících, kteří souhlasili s uveřejněním, naleznete níže.

 

 

Ke stažení

Obnovení provozu DYS-centra

DYS-centrum Praha z. ú. obnovuje služby pro klienty od 26. 5. 2020. Od téhož data je nákup v kamenném obchodě možný v běžném režimu, jak bylo vždy zvykem.

MABEL - nová diagnostická baterie

Zaměřená na diagnostiku raných gramotnostních dovedností i dovedností, které s gramotností úzce souvisejí. Navíc existuje v několika jazykových mutacích, včetně češtiny, takže se hodí pro cizojazyčné klienty. A v neposlední řadě jejímu vzniku předcházel intenzivní výzkum. Doporučujeme Vašemu zájmu. Více naleznete zde https://www.eldel-mabel.net/.

KURZ ADMINISTRÁTORŮ TESTŮ KOGNITIVNÍCH SCHOPNOSTÍ WOODCOCK-JOHNSON IV

Byl vypsán nový seminář - více v sekci Vše o SPUCH.

DYSKORUNKA 2019

V záložce Dyskorunka - Ohlédnutí za ročníkem 2019 - naleznete prezentace přednášejících, kteří souhlasili se zveřejněním.
Aktuality