Big_loader_ajax

Nabídka zaměstnání

Ambulantní pracoviště SPC JÚŠ Na Topolce 1 Praha 4 vypisuje výběrové řízení na pozici psychologa.

Nástup možný již od 1.3.2018 na plný, případně i částečný úvazek na dobu určitou jako zástup za RD.

Platové podmínky dle platných Platových tabulek pedagogických pracovníků (12. – 13. platová třída), nárok na 40 dní dovolené a 12 dní studijního volna s možností zajištění školení.

Velmi příjemný kolektiv, vlastní kancelář kvalitně vybavena diagnostickými nástroji, práce v týmu, ale i prostor k seberealizaci. Pracoviště s více než stoletou tradicí.

Náplň práce: Především diagnostická a poradenská činnost v oblasti dětské psychologie a psychologie rodiny, možný častý kontakt s prostředím běžných MŠ, ZŠ a SŠ,  aplikace podpůrných opatření dle stávající legislativy.

Požadujeme: Ukončené magisterské studium v oboru Psychologie či Psychologie a speciální pedagogika, znalost stávající legislativy v oboru, samostatnost. Předchozí praxe v oblasti poradenství vítána.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zašlete CV paní vedoucí SPC JÚŠ ambulantní část Mgr. Markétě Benoniové na e-mail: m.benoniova@jus.cz.

Nabídka zaměstnání

Ambulantní pracoviště SPC JÚŠ Na Topolce 1 Praha 4 vypisuje výběrové řízení na pozici psychologa.

Zavřeno - inventura

V období od 22. 12. 2017 do 5. 1. 2018 budeme mít zavřeno. Probíhá inventura zboží. Semináře probíhají podle harmonogramu. V případě potřeby jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 603 399 889. Děkujeme Vám za pochopení.

Úspěch pro každého žáka

DYS-centrum Praha z. ú. se zapojilo do sítě organizací, které se sdružují v projektu Úspěch pro každého žáka.

E-shop

Vážení zákazníci, v současné době se stále potýkáme s velkým množstvím objednávek. Zboží průběžně odesíláme, avšak dodací doba se momentálně prodlužuje na cca měsíc. V případě urgentní objednávky nás prosím kontaktujte telefonicky (603 399 889). Velice Vás prosíme o trpělivost při dodávce zboží. Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň. Vaše DYS-centrum Praha
Aktuality